Team

Vragen? Onze specialisten helpen u graag

Bent u benieuwd naar wat Jan Snel voor uw bedrijf kan betekenen? Bel ons dan direct! Wij beantwoorden uw vragen graag. Jan Snel is telefonisch bereikbaar via +31 348 479090.

Het is ook mogelijk om uw vraag direct aan onze specialisten te stellen. Kies uw specialist en laat uw gegevens via het contactformulier. Onze specialisten nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.

Algemeen

Lars van Zandwijk

Hoofd Commercie Unitbouw
E-mail: l.van.zandwijk@jansnel.com Tel.: +31 (0)6 83 20 46 51
Specialist staat u graag te woord
Algemeen

Patrick Waumans

Hoofd Commercie België
E-mail: p.waumans@jansnel.com Tel.: +32 (0)4 96 26 03 61
Specialist staat u graag te woord
Algemeen

Oumar Cissé

Accountmanager Brussel / Wallonië
E-mail: o.cisse@jansnel.com Tel.: +32 (0)4 78 60 78 78
Specialist staat u graag te woord
Onderwijs

Mark Laferte

Accountmanager Onderwijs – regio noord
E-mail: m.laferte@jansnel.com Tel.: +31 (0)6 82 63 02 61
Specialist staat u graag te woord
Onderwijs

Bob Benard

Accountmanager Onderwijs – regio zuid
E-mail: b.benard@jansnel.com Tel.: +31 (0)6 54 97 43 36
Specialist staat u graag te woord
Overheid & Specials

Hans van der Neut

Accountmanager Overheid & Specials
E-mail: h.van.der.neut@jansnel.com Tel.: +31 (0)6 22 86 91 47
Specialist staat u graag te woord
Industrie

Monique Los

Accountmanager Industrie
E-mail: m.los@jansnel.com Tel.: +31 (0)6 51 49 75 79
Specialist staat u graag te woord
Industrie

Marcel Langendoen

Accountmanager Industrie
E-mail: m.langendoen@jansnel.com Tel.: +31 (0)6 82 85 64 93
Specialist staat u graag te woord
Industrie

Alexander Snauwaert

Accountmanager Industrie België
E-mail: a.snauwaert@jansnel.com Tel.: +32 (0)4 96 50 52 05
Specialist staat u graag te woord
Industrie

Aad Verwater

Accountmanager Industrie
E-mail: a.verwater@jansnel.com Tel.: +31 (0)6 55 75 04 90
Specialist staat u graag te woord
Specialist staat u graag te woord
Lars van Zandwijk Hoofd Commercie Unitbouw

Ontdek hoe we u kunnen helpen. Neem contact op.

  • Voor al uw vragen over onze huisvestingsoplossingen.
  • Snel contact met een van onze specialisten.
  • Vul het contactformulier in of bel ons direct.
Neem contact op
Lars staat u graag te woord
Blijf op de hoogte

van de bijzondere projecten en innovaties van Jan Snel. Alle updates verzameld.