Kantoor Hollandia Infra, Krimpen aan den IJssel
Met oog voor snelheid en functionaliteit realiseerde Jan Snel een tijdelijk kantoor voor Hollandia Infra, direct naast hun productiehal.
Tijdelijke kantoorruimte naast productiehal
Voor de herinrichting van hun terrein had Hollandia Infra een tijdelijke kantoorruimte nodig – snel, efficiënt en passend bij hun productieomgeving. Jan Snel leverde een flexibele modulaire oplossing direct naast de productiehal. Het nieuwe kantoor biedt ruimte aan kantoormedewerkers die dagelijks samenwerken met de productie. Het gebouw bestaat uit twee lagen en wordt minimaal twee jaar gebruikt. De units zijn gehuurd met optie tot koop, wat flexibiliteit biedt voor de toekomst.
Flexibel bouwproces
Na het ophogen van de ondergrond konden de stelconplaten en stalen balken worden geplaatst. Daarna volgden in korte tijd de 28 units. De samenwerking op locatie verliep soepel en volgens planning. Door duidelijke veiligheidsafspraken en goede afstemming met alle betrokkenen kon de bouw zonder verstoringen doorgaan.
Klaar voor gebruik
Met de laatste afwerkingen in zicht is het pand binnenkort klaar voor gebruik. De tijdelijke werkplek voldoet aan alle functionele wensen en maakt het mogelijk voor medewerkers om in directe verbinding te blijven met de productiehal. Een flexibele en toekomstgerichte oplossing, precies op maat.
Lees hier meer over de samenwerking en totstandkoming van dit project.
Bouwtijd
2 wekenHuisvestingsoplossing
KantoorruimteOpdrachtgever
Hollandia InfraMeer over multifunctionele ruimtes
